Ο αγώνας ποδοσφαίρου Μίλαν – Λάτσιο για το Κύπελλο Ιταλίας περιλαμβάνεται στις σημερινές αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις.
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
10:30 Eurosport Τένις, Αυστραλιανό Όπεν 9η μέρα
13:15 Eurosport 2 Δίαθλο: Χειμερινή Πανεπιστημιάδα Γυναίκες - 7.5χλμ Σπριντ
15:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Χειμερινή Πανεπιστημιάδα HS 100 Ατομικό Ανδρών/Γυναικών
15:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, ΟΦΗ – Πανθρακικός Κύπελλο Ελλάδος
17:15 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης Κύπελλο Ελλάδος
18:00 OTE Sport 6 Βόλεϊ, Ολυμπιακός – Ποζόιλνιτσα Champions League
18:45 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Αυστρία
19:00 Novasports 2 Πόλο, Ελλάδα – Ισπανία World League γυναικών
19:30 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Αστέρας Τρίπολης – Ηρακλής Κύπελλο Ελλάδος
20:00 Eurosport Ποδόσφαιρο, Σενεγάλη – Αλγερία Κύπελλο Εθνών Αφρικής
20:00 Eurosport 2 Ποδόσφαιρο, Νότιος Αφρική – Γκάνα Κύπελλο Εθνών Αφρικής
21:00 OTE Sport 6 Βόλεϊ, Φριντριχσάφεν - Ζενίτ Καζάν Champions League
21:45 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Μίλαν – Λάτσιο Κύπελλο Ιταλίας
21:45 Novasports 2 Ποδόσφαιρο, Τβέντε – Άλκμααρ Κύπελλο Ολλανδίας
22:00 Eurosport 2 Μπάσκετ, Τσεντεβίτα – Ρόμα Eurocup
22:00 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Αυστρία
02:00 Eurosport Τένις, Αυστραλιανό Όπεν 10η μέρα
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
10:30 Eurosport Τένις, Αυστραλιανό Όπεν 9η μέρα
13:15 Eurosport 2 Δίαθλο: Χειμερινή Πανεπιστημιάδα Γυναίκες - 7.5χλμ Σπριντ
15:00 Eurosport Ελεύθερα άλματα: Χειμερινή Πανεπιστημιάδα HS 100 Ατομικό Ανδρών/Γυναικών
15:00 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, ΟΦΗ – Πανθρακικός Κύπελλο Ελλάδος
17:15 OTE Sport 4 Ποδόσφαιρο, Λεβαδειακός - Απόλλων Σμύρνης Κύπελλο Ελλάδος
18:00 OTE Sport 6 Βόλεϊ, Ολυμπιακός – Ποζόιλνιτσα Champions League
18:45 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Αυστρία
19:00 Novasports 2 Πόλο, Ελλάδα – Ισπανία World League γυναικών
19:30 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Αστέρας Τρίπολης – Ηρακλής Κύπελλο Ελλάδος
20:00 Eurosport Ποδόσφαιρο, Σενεγάλη – Αλγερία Κύπελλο Εθνών Αφρικής
20:00 Eurosport 2 Ποδόσφαιρο, Νότιος Αφρική – Γκάνα Κύπελλο Εθνών Αφρικής
21:00 OTE Sport 6 Βόλεϊ, Φριντριχσάφεν - Ζενίτ Καζάν Champions League
21:45 OTE Sport 2 Ποδόσφαιρο, Μίλαν – Λάτσιο Κύπελλο Ιταλίας
21:45 Novasports 2 Ποδόσφαιρο, Τβέντε – Άλκμααρ Κύπελλο Ολλανδίας
22:00 Eurosport 2 Μπάσκετ, Τσεντεβίτα – Ρόμα Eurocup
22:00 Eurosport Αλπικό Σκι: Παγκόσμιο Κύπελλο Τεχνική κατάβαση ανδρών, Αυστρία
02:00 Eurosport Τένις, Αυστραλιανό Όπεν 10η μέρα
loading...
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου
Κάντε το σχόλιο σας,η άποψή σας είναι πολύ πολύτιμη για εμάς. Σας ευχαριστούμε.